Peste 4.000 de lei colectați din vânzarea tablourilor în cadrul evenimentului „Împreună pentru Corina Baciu”. Vă mulțumim!

Evenimentul din parcul central, din 21 august, „Împreuna pentru Corina Baciu” a fost un real succes. Cu ajutorul dat de Primaria Municipiului Radauti, care ne-a pus la dispoziție un cort, am fost prezenți cu tablourile doamnei Baciu și în weekendul trecut, la “Târgul olarilor”.

Suma totală colectată din vânzarea tablourilor este de peste 4000 de lei și ne bucură faptul că am putut ajuta și susține și această cauză. Mulțumim tuturor celor care au susținut această cauză! Mulțumim încă o dată artiștilor locali prezenți la eveniment: Alina Roanta, Anca Ioana Scheul, Astrid Aanei, Gabriel Hurjui și Ionuț, dar și primăriei care ne-a ajutat cu amplasarea standului din acest weekend.Mulțumim Victor Ștefan pentru frumoasele fotografii. Vă dorim o săptămână frumoasă, cu spor și sănătate!

Cu prețuire,echipa Rădăuțiul Civic

Distribuie și altor prieteni:
error20
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Trackback-uri și pingback-uri 1

  1. 2021 din perspectiva Rădăuțiului Civic - Raport de activitate - Rădăuțiul civic

Comentariile sunt închise.